نشست معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری با مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر دفاع مقدس خوزستان

نشست معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری با مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر دفاع مقدس خوزستان چگونگی همکاری معاونت توسعه مدیریت و منابع با بنیاد حفظ آثار و نشر دفاع مقدس خوزستان مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.
در این جلسه پروانه ولوی معاون توسعه مدیریت و منابع اظهار داشت، همواره باید یاد شهدا و ارزش های دفاع مقدس گرامی داشته شود و به هر طریق ممکن در جامعه خصوصا در میان نسل جوان رواج داد.

پروانه ولوی افزود؛ همه تلاش و ظرفیت استانی را باید برای تقویت مراکز و یادمان های شهدا و دفاع مقدس بکارگیری نماییم تا ان شاالله شاهد حضور گسترده ی مردم در این مراکز یادمان ها باشیم.

در ادامه ی این جلسه سردار یوسفی مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر دفاع مقدس خوزستان ضمن تشکر و قدردانی از مجموعه استانداری به جهت هکاری فراوان با این بنیاد افزود؛ ما برای پاسداشت و نشر ارزش های شهدا و دفاع مقدس همواره در تلاشیم که در این راه از مجموعه استانداری خصوصا معاونت توسعه مدیریت و منابع انتظار مساعدت هر چه بیشتر داریم که البته تاکنون نتایج خوبی با همکاری بنیاد و استانداری در این راه حاصل شده است که ان شاالله در آینده نیز به مراتب بهتر خواهد شد.

 

 

45